O nas

Luksus zimna w lecie i ciepła w zimie?

Mądry wybór

Nie jest prawdą, że klimatyzacja w domu, mieszkaniu, biurze czy sklepie to luksus, na który może sobie pozwolić jedynie niewiele osób. Coraz większa popularność i powszechność tych rozwiązań idąca w parze z dużą konkurencją na tym rynku spowodowała, że na przestrzeni ostatnich lat ceny samych urządzeń jak i koszt montażu klimatyzacji mocno spadły.

Zadbaj o Siebie

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz większe znaczenie będzie miała dla nas możliwość zapewnienia sobie w pomieszczeniach, w których przebywamy przez długie godziny odpowiedniej temperatury i właściwej wilgotności. Parametry te mają ogromne znaczenie nie tylko dla nas samych, ale również dla naszych zwierząt domowych, a nawet dla roślin, którymi się otaczamy. Możliwość ich regulacji dają właśnie klimatyzatory montowane przez naszą firmę.

KLIMA

Zimne ukojenie w najcieplejsze miesiące

MOBILNOŚĆ

Zdalna obsługa przez urządzenia mobilne

EKOLOGIA

Monitoring zużycia energii

CIEPŁO

Klimatyzatory są w stanie generować także gorące powietrze,

O NAS

Nasz zespół to specjaliści od klimatyzacji w Twojej okolicy!

Zapytanie

Myślisz o klimie...

Doradztwo

Znamy się na klimatyzacji

Oferta

Klima dla każdego

Realizacja

Profesjonalnie i na czas!

Nasza firma

to zespół doświadczonych pracowników, którzy wiedzę oraz umiejętności zdobyli przy realizowaniu licznych projektów dotyczących systemów klimatyzacji. Bardzo nam zależy, by zapewnić każdemu Klientowi kompleksową usługę w korzystnej cenie – od wykonania koncepcji, przez dobór urządzeń aż do samego montażu klimatyzacji.

Zapewniamy

indywidualne podejście do każdego tematu, poprzez dobranie najlepszego rozwiązania uwzględniającego specyfikę miejsca montażu klimatyzacji.

Naszą działalność

prowadzimy w dwóch oddziałach firmy. Działamy na terenie Poznania i okolic (Luboń, Gądki, Swarzędz, Suchy Las, Tarnowo Podgórne) oraz w Pile i okolicach (Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Złotów, Wałcz).